Een ding dat ik als een constante heb gezien, is dat wanneer we beginnen met genezen, de dingen waar we vroeger toe werden aangetrokken, veranderen. Oppervlakkig plezier resoneert niet langer met ons.
Oude gewoonten en ongezonde patronen beginnen leeg te voelen. We kunnen merken dat we ze wegduwen terwijl we op zoek zijn naar een diepere verbinding.
We beginnen situaties te herkennen die triggeren met oude wonden. Bovendien kunnen we merken dat we ervan weglopen. Onze relatiekeuzes beginnen te evolueren. Ze zijn nu gebaseerd op een authentieke verbinding. Oppervlakkig ‘plezier’ doet het niet meer voor ons.

We gooien emotionele ontkoppeling weg voor emotionele verbinding.
Oppervlakkig verwisselen we voor intimiteit. De keuzes die we maken, beginnen te tonen waar we naartoe gaan. Dat gebeurt als we beginnen te leren ons Zelf te omarmen.
Alles op onze blog is voor Zelfzorg en solidariteit, vaardigheids- en reflectiepraktijk, groei en bewustwording met psycho-educatieve informatie over individu en samenleving.
Op geen enkele manier is dit een aanzet tot haat of geweld, discriminatie of racisme.
✨ Jouw volgende stap naar heling begint hier
Voel je dat dit artikel je raakte? Dat het iets in beweging zette? Laat dat moment niet verloren gaan.
Sluit je aan bij onze online community – een warme, veilige plek waar gelijkgestemden elkaar begrijpen en ondersteunen.
👉 Doe een groeitaak die bij dit artikel hoort. Kleine stappen, grote transformaties.
Laat een reactie achter. Jouw stem kan iemand anders precies de herkenning geven die ze vandaag nodig heeft.
👉 Deel dit artikel met een vriend(in) die worstelt of twijfelt. Soms is één doorstuuractie het verschil tussen vastzitten en vooruitkomen.
🌿 Samen bouwen we aan herstel, kracht en emotionele vrijheid. Steun ons zonder extra kosten door aankopen bij bol. klik op onderstaande afbeelding.
Steun ons zonder extra kost door uw aankopen bij :
Liefs Annemie