Порушена нервова система з наслідками, як загадкові хвороби!

Порушена нервова система з наслідками, як загадкові хвороби!

Система психічного здоров’я була створена за допомогою моделі хвороби. Це означає, що існує діагностичний посібник (DSM), який позначає симптоми як розлади. Це може бути справедливим для людей, які жили з симптомами, оскільки ці симптоми не просто «в їх голові». Зрештою, є більше, ніж мозок. Тут задіяна ціла нервова система, яка вийшла з ладу.

Вони дуже реальні.

Проблема, яку я мав із діагнозом, полягає в тому, що не вирішено порушення регуляції нервової системи. Ми розглядаємо дисрегульовану нервову систему як внутрішню систему тривоги, яка допомагає нам вижити. При зіткненні зі стресом або передбачуваною загрозою нервова система реагує бійкою, втечею, заморожуванням або похвалою.

Сварка схожа на крик чи образу. Політ – це як уникнення (люди, які є «привидами» у польоті). Замерзання – це як дисоціація або покидання тіла. Ціноутворення схоже на людей, які догоджають вам або йдуть на все, що дозволяє вам зберігати мир, навіть якщо це означає зраду.

Ні гомеостазу, ні балансу в організмі, ні розладу нервової системи!

При хронічному стресі та невирішеній травмі ми «застрягаємо» в полівагальних станах, тобто організм не може повернутися до гомеостазу чи рівноваги.

Організм не може відновитися.

Таким чином, ми починаємо відчувати симптоми, що виникають через хронічну дисрегуляцію нервової системи, такі як: тривога, паніка, депресія, залежність, «перепади настрою». Ми називаємо це розладами.

Ось чому в світі психічного здоров’я є відомий секрет, що багато станів є «стійкими до лікування». Існує також відомий секрет того, чому більшість людей із психічними захворюваннями також мають хронічний біль у тілі. Розум і тіло пов’язані.

Ми розглядаємо речі, які впливають на функціонування дисрегульованої нервової системи, щоб вилікувати першопричину цих симптомів:

Дефіцит вітаміну В, при якому стає можливим функціонування нервової системи. Сон, який відновлює або відновлює нервову систему, рух розуму чи тіла, ігри чи творчість.

Більшість «хвороб» починається з травми розвитку/прив’язаності.

Хвороби починаються з того, як нервова система сформована для виживання, а не для безпеки. Стан відновлення, біологічного зцілення та безпеки невідомий і не практикувався.

Це дуже важлива перспектива, заснована на дослідженнях, яку люди можуть зрозуміти, але вона стала настільки поляризаційною як у наших професійних колах, так і в широкому населенні.

Ми шкодимо занадто багатьом людям з нашою поточною моделлю, яка зосереджена на діагностичних кодах і стандартизованих методах лікування. Ці методи лікування мають обмежені результати. Крім того, вони змушують людей відчувати себе зламаними і без надії на значне покращення.

Люди заслуговують на інформацію та інструменти, які їм дійсно потрібні, щоб зрозуміти себе та свої симптоми. Вони заслуговують на інформацію про те, як почувати себе та функціонувати краще (що б це для них не значило). На жаль, це не те, що більшість людей отримує в нашій поточній моделі.

Поживні речовини забезпечують нейромедіатори та здоровий мозок.

Мозок і нервова система складаються з мільярдів нервових клітин, які називаються нейронами. Ці нейрони надсилають повідомлення, які дозволяють мозку функціонувати.
Хімічні речовини, які передають ці повідомлення, називаються нейромедіаторами.
Нейромедіатори складаються з амінокислоти (білка), вітамінів і мінералів.
Дефіцит нейромедіаторів (таких як серотонін, дофамін, Габа) пов’язаний з депресією, тривогою, розладами настрою тощо.
Дефіцит вітамінів і поживних речовин впливає на функцію нейромедіаторів, які безпосередньо впливають на настрій, емоції та думки.

Найважливішими вітамінами для нейромедіаторної функції є:

вітаміни В6, В12, фолієва кислота, ніацин, рибофлавін, тіамін, вітаміни С, D, омега-3 жирні кислоти.

Мінерали, які є ключовими для функції нейромедіаторів:

кальцій, залізо, калій, натрій і цинк.

Речі, які виводять рівень поживних речовин з нашого тіла:

СІЗЗС (антидепресанти), вживання алкоголю, хронічний стрес, мутації генів, які заважають організму засвоювати поживні речовини. Дослідження показують, що давно відомо, що дефіцит кількох вітамінів групи В викликає розлади мозку. Дефіцит вітаміну D пов’язаний з когнітивними функціями та психотичними розладами. Наше тіло потребує правильних поживних речовин, щоб функціонувати та мати здоровий мозок.

Багато психічних розладів насправді є недоліками харчування, які не були виявлені.

Симптоми дефіциту вітамінів імітують ті ж симптоми психічних розладів.

Рівень вітаміну В впливає на здоров’я нервової системи та вироблення нейромедіаторів.

Ви можете здати аналіз крові, щоб перевірити, чи є у вас низький рівень цього вітаміну.

Також майте на увазі, що 30-50% населення має так званий MTHFR, генетичну мутацію, яка не дозволяє організму перетворювати фолат (B9). Ця мутація вимагає доповнення.

Низький рівень фолієвої кислоти пов’язують з депресією; тривожність і панічні розлади.

Існують нескінченні дослідження, які пов’язують дефіцит харчування з кожним психічним розладом і розладом нервової системи.

Коли наш організм не отримує поживних речовин, необхідних для нервової системи та функціонування мозку, у нас з’являються такі симптоми, як: депресія, тривога, дратівливість, «розлади настрою» тощо.

Дефіцит поживних речовин неймовірно поширений.

перевиховати себе, розлад нервової системи
Більше інструментів для самолікування можна знайти тут!

Більшість людей страждають від дефіциту з 4 основних причин:

  1. Наш раціон не складається з поживної їжі.
  2. Ліки (наприклад, СІЗЗС, протизаплідні засоби тощо) виводять поживні речовини з організму. Добавка важлива, якщо ви приймаєте ліки.
  3. Генетичні мутації (такі як MTHFR) заважають організму засвоювати необхідні поживні речовини з їжі.
  4. Хронічний стрес.

Я не можу дати медичну пораду – я МОЖУ дати пораду:

Зробіть аналіз крові, щоб дізнатися рівень свого харчування, проведіть власне дослідження про те, як дефіцит може викликати «психічні розлади».

Більшість цих добре задокументованих досліджень не зосереджені на лікуванні психічного здоров’я.

Поміркуйте над своїм тілом, щоб побачити зміни в настрої, мисленні, сні тощо, коли ви даєте організму потрібні поживні речовини чи ні.

Якщо ви хочете допомогти з цим, ви також можете звернутися до психіатра з харчування, функціональної медицини чи лікаря холіста, який розуміє важливість тіла для психічного здоров’я.

Якщо вам потрібні конкретні вказівки щодо того, що їсти, як їсти, чи знаєте щось про генну мутацію, проконсультуйтеся з лікарем-холістом або функціональним лікарем.

Я ділюся цією інформацією, тому що вона надзвичайно важлива й не помічається в головному психічному здоров’ї.

Як завжди, проведіть власне дослідження та розширте свої можливості.

Порушена нервова система з наслідками, як загадкові хвороби!

Створіть простір за допомогою дихання, щоб тригери зупинилися!

Відео «Дихання — це розум і тіло для відновлення після травми

Майбутнє самостійного ведення журналу: щоденник, який пише про себе в майбутньому.

Медитація сканування тіла: метод вивільнення емоцій!


Geplaatst

in

door

Tags:

Reacties

We zijn benieuwd naar je reactie hieronder!Reactie annuleren

Disclaimer/Vrijwaring

Door toegang te krijgen tot deze blog, of video erken je, begrijp je en ga je ermee akkoord dat de inhoud van die video/blog geen therapie is en niet bedoeld is om therapie te verstrekken en het vormt geen medisch, juridisch of ander professioneel advies en/of behandeling. Je erkent en begrijpt dat auteurs van deze blog/video geen erkende therapeuten zijn, psychiaters, psychotherapeuten, artsen of andere medische, psychologische en/of psychiatrische professionals en gaat ermee akkoord om indien nodig de juiste medische en/of therapeutische behandeling te zoeken.

Jij erkent, begrijpt en gaat ermee akkoord, en verklaart dat je gekwalificeerd bent voor de aard van de inhoud van deze blog en video, in goede gezondheid en in een goede fysieke en mentale conditie om deel te nemen aan dergelijke activiteiten. Je bent het er verder mee eens en verbindt je, dat als je op enig moment van mening bent dat je deelname aan een activiteit die voorkomt in een video, in een groeitaak, of blog, of video’s jezelf of anderen zou kunnen in gevaar brengen, je zult weigeren om hieraan deel te nemen. Of als een dergelijke activiteit is begonnen, onmiddellijk verdere deelname aan dergelijke activiteit zal stoppen. Als je deelneemt aan een activiteit, doe je dat vrijwillig en willens en wetens en je alle risico’s van materiële schade, persoonlijk letsel en/of overlijden voor jezelf of anderen op zich neemt voortvloeiend uit je deelname aan dergelijke activiteiten.

Voeg je bij 4.606 andere abonnees