Майбутнє самостійного ведення журналу: щоденник, який пише про себе в майбутньому.

Майбутнє самостійного ведення журналу: щоденник, який пише про себе в майбутньому.

Я хочу мати його в майбутньому самостійно. О, багато з вас можуть мати підказки щоденника, які я зібрав. Багато з вас задавали мені запитання про ведення журналу, тому я хотів написати коротку статтю про це та як це зробити.

Тож майбутнє самостійне ведення журналу.

Що це? Прийнято писати і уявляти собі нове майбутнє. Отже, яким ти хочеш бути в майбутньому?

Що ви хочете побачити зміненим? Це спосіб буквально знайти час для свого майбутнього, будь то вранці чи ввечері. Подумайте про те, щоб зробити це і, можливо, записати це на папері; це може бути неймовірно корисним.

Кожного разу, коли ви сидите зі своїм щоденником і уявляєте собі це нове майбутнє «я», на рівні мозку ви запускаєте нові нейрони, нові зв’язки, які ви очікуєте від майбутнього «я».

Мозок не знає різниці між тим, що є реальним, або тим, що уявляють чи уявляють.

Тож у ті моменти, згідно з вашим мозком, ви стаєте новою людиною, думаючи про ці нові думки, можливо, змушуючи себе відчувати себе по-новому. Ви можете уявити, що в той момент написання тексту ви дієте по новому шляху. Ваш розум не знає, робите ви це чи ні.

Це неймовірно.

Це означає, як я вже сказав, дозволити вашому мозку запустити ці нові мережі, які почнуться зараз, тому що ви знайшли час, щоб подумати про це та знати про ці зміни, які ви хочете побачити на власні очі.

майбутнє самостійне ведення журналу
Інструменти для відновлення після травми!

Це збільшує ймовірність того, що ви будете виходити на вулицю, робити ці зміни та робити ці зміни протягом дня.

Лише той факт, що ми говорили або думали про щось дуже свідомо, що ми робимо, коли ми прямо в щоденнику, приводить нас до свідомості.

Письмо може допомогти нам позбутися цих старих звичок. Пам’ятайте, ті з вас, хто стежить за мною деякий час, знають, що сила підсвідомості величезна. Я довго розповідаю про силу підсвідомості. Це наш звичайний розум.

Отже, щоразу, коли ми хочемо зробити новий вибір, ми розвиваємо нову звичку.

Ми повинні усвідомлювати себе.

Таким чином, це чудовий спосіб розвинути це принаймні за 5-10 хвилин, скільки б часу не знадобилося, щоб написати цю сторінку щоденника про те, щоб бути обізнаним про наше майбутнє.

А потім, як я вже сказав, це збільшує шанси, що ви приймете це усвідомлення в той день, коли ви зможете почати думати цими новими думками і бути таким унікальним. Отже, ми це зробимо.

Але я хотів показати вам перші три на прикладі.

Тому сьогодні ми подумаємо про те, що ми хочемо змінити, чудовий приклад.

І я знаю, що багато з вас борються з цим. Я знаю, що зробив це сам. Можливо, ви самі визначитеся. Я знаю, що зробив. Це занадто аналітично.

Я завжди в думках. Я завжди думаю. Очевидно, негативних наслідків було достатньо, щоб я думав про те, щоб змінити це. Тож сьогодні я зосереджуся на своїй моделі буття. Я збираюся замінити це аналітичне мислення.

Потім я знаходжу хвилинку і думаю про деякі речі, за які я вдячний.

Це невід’ємна частина процесу, тому що так потужно, коли ми думаємо по-новому.

А потім ми пов’язуємо це з новим відчуттям.

Тож, хоча подяка може бути не пов’язана, я відчуваю себе добре про те, як було б бути менш аналітичним, сказати, що це хороший початок, і я кажу початок, тому що це звучить просто. Це важко.

Важко викликати в собі почуття, особливо коли ми зазвичай, знаєте, переживаємо щось невелике.

Це стрес, тривога чи депресія, чи не так?

Якщо це наш загальний стан, деяким з нас важко створити нове відчуття.

Я переконаний, що багато з вас, можливо, навіть практикували вдячність або чули про неї. Допомагає те, що коли ви викликаєте почуття вдячності і слухаєте, ви знаєте, 123 речі, за які ви вдячні. Це може бути просто.

Це може бути ваше зручне ліжко, з якого ви щойно встали, щось просте, за що можна бути вдячним.

Але якщо ви поєднуєте це з фізіологічним відчуттям, ви змінюєте своє тіло в цей момент. Ви змінюєте хімікати. Якщо ви хочете асоціюватися з вдячністю, речовини будуть сильно відрізнятися від хімічних речовин стресу, таких як кортизол і всі хімічні речовини, якщо ви «знову». надмірно аналітичні, яких у вас забагато.

Отже, я збираюся перерахувати кілька речей, за які я вдячний. Тому я вдячний за моє зручне ліжко. Я вдячний за це. У мене є решта дня, щоб вибрати, що я хочу робити сьогодні, добре? І я відчуваю цю вдячність за три якості майбутнього «я».

У мене є три варіанти. Як би я описав себе, якби міг уявити, що я менш аналітичний? Можливо, я міг би охарактеризувати себе як приземленого, присутнього або нереактивного, тому що я надмірно реагую і люблю передумати.

Крім того, це тепер дозволяє мені уявити, які ще зміни відбулися б, якби я був менш аналітичним, чи не так?

Тоді я міг би витратити хвилинку й пообіцяти провести вас через цей ритуал, щоб подумати, як я можу почати практикувати це у свій час, тому що це важлива частина.

Це одне.

І, як я вже казав, є переваги в тому, щоб сісти і подумати про цю майбутню людину і записати це, свідомо доводячи це до моєї уваги.

Це все важливо.

Однак для змін важливо те, що я цілий день усвідомлюю себе, що роблю ці маленькі кроки.

Отже, все, що потрібно, щоб бути менш аналітичним, чи не так? Я менше впадаю в роздуми. Хм, або по-перше, я більш уважний до своїх думок, якщо я не захоплений своїми думками, чи не так? Я вибираю зосередити свою увагу на тому, що відбувається переді мною, чи не так?

У мій час вони могли б потренуватися бути менш аналітичним.

Отже, головне, що я практикую це, як я вже сказав, із майбутнім самозаписом, який є дійсно чудовим інструментом.

Це чудовий час для того, щоб уявити собі уявлення про себе в майбутньому відповідно до нашого розуму та тіла, тому що майбутня людина, яка веде щоденник, покращиться швидше, коли ви виходите і практикуєте ці речі.

Вам потрібна стартова точка принаймні місяць. Принаймні місяць орієнтуйтеся на один шаблон. Сконцентруйтеся на речах, за які ви вдячні, щоб зосередитися на нових рисах. Тоді ви зосередьтеся на тому, як я буду виступати як ця нова людина.

Робіть це протягом місяця, а може й більше. Робіть це до тих пір, поки не почнете відчувати і бачити ці зміни протягом дня. Тож, як я вже сказав, ті з вас, хто веде майбутній самостійний журнал, я хотів би почути, як це відбувається.

Багато людей вважають це дійсно впливовим.

Тож я хотів би почути від деяких із вас, що ви думаєте, особливо тих, хто зацікавлений у майбутньому самостійному веденні щоденника.

Тож, дякую, хлопці, що долучилися.


Reacties

We zijn benieuwd naar je reactie hieronder!Reactie annuleren

Disclaimer/Vrijwaring

Door toegang te krijgen tot deze blog, of video erken je, begrijp je en ga je ermee akkoord dat de inhoud van die video/blog geen therapie is en niet bedoeld is om therapie te verstrekken en het vormt geen medisch, juridisch of ander professioneel advies en/of behandeling. Je erkent en begrijpt dat auteurs van deze blog/video geen erkende therapeuten zijn, psychiaters, psychotherapeuten, artsen of andere medische, psychologische en/of psychiatrische professionals en gaat ermee akkoord om indien nodig de juiste medische en/of therapeutische behandeling te zoeken.

Jij erkent, begrijpt en gaat ermee akkoord, en verklaart dat je gekwalificeerd bent voor de aard van de inhoud van deze blog en video, in goede gezondheid en in een goede fysieke en mentale conditie om deel te nemen aan dergelijke activiteiten. Je bent het er verder mee eens en verbindt je, dat als je op enig moment van mening bent dat je deelname aan een activiteit die voorkomt in een video, in een groeitaak, of blog, of video’s jezelf of anderen zou kunnen in gevaar brengen, je zult weigeren om hieraan deel te nemen. Of als een dergelijke activiteit is begonnen, onmiddellijk verdere deelname aan dergelijke activiteit zal stoppen. Als je deelneemt aan een activiteit, doe je dat vrijwillig en willens en wetens en je alle risico’s van materiële schade, persoonlijk letsel en/of overlijden voor jezelf of anderen op zich neemt voortvloeiend uit je deelname aan dergelijke activiteiten.

Voeg je bij 4.606 andere abonnees