triggers vermijden, kinderen winnen van een narcist

Створіть простір за допомогою дихання, щоб тригери зупинилися!

Привіт всім.
Як завжди, дякуємо всім, хто слідкує за нами. Ця стаття є критичною, тому що вона про дихальну роботу. Дихання важливо для вашого здоров’я.

Це така вражаюча вправа, а саме як дихати через тригер або, як говориться в назві, як створити простір за допомогою дихання для тригерів.

Що таке тригер в першу чергу?

Тригер – це емоційна активація. Часто це є результатом незадоволених потреб, емоційних ран та минулих подій, деякі з яких є травмуючими, які ми носимо з собою.

А потім ми використовуємо ці події. Цей досвід надає значення речам, які відбуваються в нашому нинішньому середовищі. Отже, те, що ми відчуваємо всередині, — це приголомшливі відчуття.

Це дійсно інтенсивно. Для деяких з нас це переважає. І тоді те, що ми зазвичай робимо, — це емоційно реагуємо з цього місця прямолінійно.

дихання
Інструменти для самолікування

Зазвичай це відбувається одним із двох шляхів, коли нас запускають.

Перший шлях: брикання і крик. Я роблю щось зовнішнє. Або я напишу вам цей дратівливий лист. Я кричу. «Побій ти!»

Що б я не робив, щось виходить або це дійсно спрощено. Звісно, ​​я заходжу. Я вириваюся. Я знаю, я можу відступити.

Ці два механізми подолання давні для багатьох із нас.

Вони сформувалися в той час, коли у нас не було іншого вибору орієнтуватися в ситуації. Наприклад, вони є результатом справжнього накопичення почуттів. Я збираюся використовувати приклад. Припустимо, що ви критично налаштована мати.

А тепер ви все своє життя чули критику цієї матері. Отже, це випадкова неділя, і ти з мамою, і мама критикує тебе.

Хочеш кричати й кричати? Я маю на увазі, ти відчуваєш щось справді велике, правда? Об’єктивно. Можливо, це був коментар з одного речення.

Чому вона така велика всередині?

Як я вже казав, це тому, що зараз накопичено все те, що сказала мама. Можливо, ви маєте на увазі, що мама вас не поважає і не цінує або вважає, що ви милий, чи не так?

Усі ці оцінки робляться негайно, сприяючи тому, чому ви відчуваєте себе так чудово емоційно всередині.

Ймовірно, для багатьох із нас сталося те, що ми реагуємо, як я вже сказав, одним із таких способів, або кричим і кричим, а тепер ви двоє посварилися?

Або якщо ви такий, як я, можливо, ви робите крок назад, тоді ви знаєте, що можете трохи поглянути на навігацію в цій страшній ситуації.

Я описую це, тому що ваші емоції є справжніми та дійсними. Для багатьох із вас вони передавалися протягом усього життя.

Тому ми повинні шанувати ці емоції.

А для багатьох з нас це означає активізацію нервової системи, тому ми відчуваємо це своїм тілом. Ми енергійно це відчуваємо. Деякі з нас відчувають прискорення пульсу. Насправді ми маємо фізичний або фізіологічний досвід.

дихання
Інструменти для відновлення та самолікування травм!

Це підводить мене до сили дихання в такі моменти

Таким чином, використання нашого дихання може бути зручним інструментом, щоб повернути наше тіло у фізіологічний баланс, регулювати нашу нервову систему та заспокоїти дуже, дуже реальні активації, що відбуваються в нашому тілі.

Ті з вас, хто стежить за мною деякий час, знають, що таке дихання.

Я великий любитель дихати животом. Так просто, як покласти руку на живіт, навчитися робити інтенсивний вдих, надути живіт і вийти до кінця.

Звучить просто, але коли ви починаєте тренуватися, це може здатися дивним. Спочатку це здалося мені дуже дивним. Я не звикла дихати животом.

Я звик до дуже поверхневого грудного дихання, як багато хто з вас.

Це підводить мене до пропозиції постійно займатися диханням.

Не просто чекайте, поки ви відчуєте, що вас спровокують виконувати дихальні роботи.

О, так, це дихання живота. Дозвольте мені спробувати це. Тепер відбудуться дві речі. Ви не згадаєте. Ви не будете достатньо вправні в цьому, щоб отримати його цінність.

Це означає давати невелику щоденну обіцянку десь протягом дня, де завгодно протягом дня, і просто зробити п’ять глибоких вдихів животом, щоб використовувати це в цій активній ситуації тут.

І ось чому я говорю про черевне дихання.

Зокрема, існує мільйон різних видів дихальних робіт.

Але мені подобається цей, тому що якщо мама скаже свій коментар і в мене є всі поля, якщо я в цей момент зроблю лише 123 вдихи або якщо піду до ванної кімнати і відведу його до ванної кімнати, де гуляє вітальня.

Коли я використовую своє дихання, я можу допомогти заспокоїти реакцію свого тіла, даючи мені можливість.

Якби я міг порушити схему тригера, я б не відповів одразу.

І коли щось відбувається в цьому просторі, я відчуваю, чи зможу я навчитися регулювати своє тіло, створити цей простір, зруйнувати свою емоційну систему.

Тепер я можу реагувати по-новому.

Тож замість того, щоб кричати й спричиняти Сьому світову війну чи замість того, щоб розв’язати й об’єднати себе, я міг вибрати зробити щось нове в цей момент.

І цінність цього полягає в тому, що, коли я залишаю, я відчуваю себе вповноваженим, коли залишаю цей контекст.

Тож та розмова з мамою. Мені не потрібно соромитися і відчувати себе неадекватним за ці старі відповіді.

Я знаю, що багато хто з нас можна робити, б’ючи ногами і кричачи, або коли я керую і спілкуюся, я відчуваю себе неадекватним після того, як мені соромно.

Чому я так поводився?

Отже, чим більше ми можемо створити цей простір і використовувати наше дихання, щоб надати своєму тілу рівновагу, тим більше у нас можливостей у цьому просторі говорити, робити або орієнтуватися кращим і здоровим способом для всіх нас.

Я можу покинути цю ситуацію з відчуттям сили.

І загалом я можу відчувати себе краще з часом, тому що, як ви знаєте, я повинен усвідомити, що це не відбувається за ніч.

Ах, багато просторів, які відчуваються спрацьованими, як я вже сказав, носяться емоціями, рани справді завдають шкоди частинам нас самих, які постійно спрацьовують.

Але з часом, коли я навчився використовувати своє дихання та використовувати цю силу, я можу почати створювати вибір влади навіть у найнезручнішому динамічному середовищі.

Тому я сподіваюся, що кожен знайшов це корисним.

Якщо ви ще не підписалися на нас, зробіть це зараз унизу сторінки.

І вам подобається те, що ви почули, будь ласка, натисніть.

Дякую.

Майбутнє самостійного ведення журналу: щоденник, який пише про себе в майбутньому.

Відео «Дихання — це розум і тіло для відновлення після травми

Медитація сканування тіла: метод вивільнення емоцій!

Порушена нервова система з наслідками, як загадкові хвороби!

Порушена нервова система з наслідками, як загадкові хвороби!


Geplaatst

in

door

Reacties

We zijn benieuwd naar je reactie hieronder! Reactie annuleren

Voeg je bij 4.580 andere abonnees